ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETi


2 Oda Üzeri alanlarınızda Ücretsiz Keşif hizmetimizden yararlanabilir Renk ve Ürün tercihinde en doğru seçimi yapmanıza yardımcı oluyoruz.
9 -12 TAKSİT İMKANI


Tüm uygulama hizmetlerimizde Kredi Kartı İle ödeme yapabilir, Anlaşmalı kartlara  9 -12 Taksit seçeneği hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
UYGUN FİYAT GARANTİSİ


Kullandığımız boya ve boya ürünlerinde, uygulama ve işçilik hizmetlerimiz için 2 yıl Usta Boyacı firması kapsamında garanti vermekteyiz.Ataşehir’de Ev sahipleri, evlerinin dekorasyonunu güncel tutmak ve yenilemek için boyacı hizmetleri almayı tercih ederler. Dış cephe boyama hizmeti ise evin hem dış görünümünde hem de evin değerinde büyük bir rol oynar. Bu nedenle, doğru boyacıyı seçmek, kaliteli hizmet almak ve uygun fiyatlar ödemek önemlidir.

İşletmemiz, Ataşehir’de profesyonel ve uzman boyacı hizmetleri sunan bir firmadır. Deneyimli ustalarımız, evinizin dış cephe boyama işlerinde kaliteli hizmet sunarlar. Evinizin, iş yerinizin ya da eğlence alanlarınızın dış cephesini yenilemek veya değiştirmek istiyorsanız, Ataşehir Boyacı Profesyonel boyama hizmetimiz tam size göre. İsterseniz sadece bir cepheyi tüm cepheleri sınır olmaksızın boyama hizmeti alabilirsiniz. Uzman ustalarımız, kaliteli boyalar kullanarak badana işinizi profesyonelce yaparlar. İşletmemizde, cephelerin hazırlanması işlemi de profesyonelce yapılır. Cephelerdeki çatlaklar, delikler, pürüzler ve kabarmalar titizlikle giderilir.

İşletmemizde kullandığımız boyalar, kalitesiyle öne çıkan markaların ürünleridir. Bu sayede, evinizin dış cephe boyama işleri daha uzun süre dayanır ve korunur.

Ataşehir’deki boyacı firmalarının fiyatları bilindiği gibi çok yüksek çözümler sunan işletmeler olsa da sektördeki yerimiz ve hizmetlerimizin en başında “En uygun fiyata en uygun hizmet!” sloganı vardır.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. İşletmemiz, yapılacak bütün işlemlerde tamamen sizlerin zevkine ve taleplerine göre çalışmaktadır.

Ataşehir Boyacı Dış Cephe Boyama İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir? 0532 725 66 73

Ataşehir’de Dış cephe boyama işlemi, cephelerin temizlik ve hazırlığından sonra başlar. Uzman ustalarımız, cephelerin hazırlanması işlemini tamamladıktan sonra, kaliteli boyalarla boyama işlemini yaparlar. Boya işlemi tamamlandıktan sonra, boyanın kuruması için en az 24 saat beklenmesi gerekir.

Ataşehir Dış Çephe Boyama Faydalarından bahsedecek olursak bunlardan en önemlileri: Evinizin değerinin artması olacaktır.Evinizin dış görünümünü yeniler ve daha modern bir görünüm kazandırır. Cephelerdeki yamalar, işlem izleri yok olur ve izolasyona engel olacak tehlikedeki sorunlar giderilir. Boya işlemi, cephelerin daha uzun ömürlü olmasını sağlar ve cepheleri korur.

Neden Ataşehir Boyacı ile Çalışmalıyım? 0532 725 66 73

Ataşehir’deki diğer boyacı firmalarından farklı olarak, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için her zaman çaba sarf etmekteyiz. Alanında uzmanlaşmış ustalarımız, yılların tecrübesi ile birlikte, sizlere en iyi hizmeti sunmak adına çalışır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.

Üstelik talebinize uygun işlemleri belirledikten sonra Boyama işlemi, evin büyüklüğüne ve cephelerin durumuna göre değişebilir. Ancak, genellikle 2-3 gün içerisinde tamamlanır. Siz de dış cephenizde yeniliğe ulaşmak istiyorsanız, Ataşehir Boyacı işletmemiz ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button